מה אנחנו עושים - Creative Owl
16041
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16041,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

מה אנחנו עושים

q
עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים הוא גם אומנות וגם מדע. המטרה היא ליצור אתר עם נראות יצירתית וייחודית ולוודא כי המבקרים באתר יולכו למצוא את המידע הדרוש להם באופן קליל ומהיר. אנו נעבוד ביחד כדי להבין את קהל היעד שלך וניצור עיצוב דיגיטלי אשר ישיג את שתי המטרות.

עיצוב UX/UI

ממשק משתמש הוא חלון שדרכו העולם חווה את אתר אינטרנט, היישום או המערכת שלך. ממשק משתמש חזק מגשר על המרחק בין המוח האנושי לבין המוצר הדיגיטלי. הבנת התנהגות אנושית היא המפתח לחוויית משתמש יוצאת דופן. בין אם אתם רוצים לרענן את האתר הקיים או מתחילים בנייה מהיסוד הצוות שלנו ישתף איתך פעולה כדי ליצור חוויה חדישה.

q
Q
אתרי מסחר אלקטרוני

אנו יוצרים ומפתחים עבור מסחר אלקטרוני חנויות אינטרנט וירטואליות ומצעים לעסק שלכם ליהנות מכל היתרונות של חנות אשר מותאמת במיוחד לצרים היחודיים שלכם. אנו מתמחים בהקמה, שיווק ותפעול של חנויות וירטואליות בדגש על מוצרים לצרכני קצה.

קידום אתרים

קידום ושיווק במנועי חיפוש הפך להיות תחום הפרסום האפקטיבי והיעיל ביותר עבור עסקים במאה ה- 21. כיום רוב העסקים בעולם משקיעים בפרסום במנועי חיפוש לרבות גוגל.

ישנם מספר גישות בתחום קידום אתרים לא כולן מתקבלות באהדה על ידי מנועי החיפוש ויכולות לגרום יותר נזק מאשר תועלת. אנו מתמחים בקידום במנועי חיפוש תוך שימת דגש על עבודה נכונה, בריאה שמוכיחה את עצמה ומביאה תוצאות לאורך זמן.

q
תחזוקת אתרים

הצרכן של היום מסוגל למצוא במהירות את אתר האינטרנט שלך ואת נוכחות השיווק הדיגיטלי כדי להעריך את האמינות של עסקכם ואם אתם ראויים לזמן שלו ולכספו. אל תאבדו המרות באמצעות אתר לא מעודכן, לינקים שבורים או פגיע. אתר אינטרנט חייב כל הזמן להישאר רענן, מעודכן כדי להוכיח גידול של תנועה באתר, להגביר מכירות ולחזק את המותג שלכם. תנו לנו לשמור על האתר שלכם, כך שתוכל להתמקד בניהול העסק שלך.

עיצוב ומיתוג

הסטודיות שלנו פיתחה שיטה ייחודית והמסייעת להגדיר את הזהות והמותג של עסק שלכם ולהשאירו ישיר וברור. אנו מעצבים פתרונות יצירתיים לזיהוי חזותי ונרטיבי אשר פונים על הקהל הרצוי על ידי הבעת התרבות, הסגנון והפילוסופיה.